חברות טיולים – אודותינו
כמה מילים על חברת נקודת חן

נקודת חן

טיול שלא ישכח הוא טיול חוויתי, חברות טיולים המשלבים בטיול אלמנטים שונים כגון: מוסיקה, משחק, טעמים, ריחות, אתגרים, נופים, אגדות וסיפורים היסטוריים ואנושיים. על כן, מטרתנו, באמצעות מורי הדרך המוסמכים שלנו, ליצור טיול שיכיל בתוכו את כל האלמנטים שיוצרים חוויה.

לתפיסתנו, חברות טיולים עם מדריך טיולים טוב הינו זה היודע להקשיב ולא רק לעצמו. על מדריך הטיול להיות קשוב לקבוצת המטיילים כאשר ליידע הם צמאים, מהרצאות עייפים, לאוכל רעבים, למנוחה זקוקים או סתם לשמוע בדיחה מבקשים. חברות טיולים נקודת חן ,תעמיד לרשותכם , מדריך טיולים חייכני שאוהב את עבודתו ולא מאוהב בעצמו, מדריך סימפטי שמסתכל לך בעיניים ולא רק מבעד למשקפיים.

חברות טיולים של נקודת חן עם ניסיון רב שנים בהדרכת טיולים. מתוך היכרות עם מגוון הדרישות הייחודי לכל לקוח, אנו יודעים כי לטיולים מרכיבים נוספים: האוטובוס ונהגו, סידורי הלינה, האתרים וכמובן הארוחה. לרשותנו אוטובוסים חדישים עם נהגים אדיבים ממיטב חברות ההסעה, באפשרותנו לארגן סידורי לינה במחירים נוחים ומחירי כניסה מוזלים לאתרים. הארוחה- חשוב שתהיה טעימה אך עם טעם של עוד, עם טעם של פעם אך טריות של היום, אירוח אדיב אך שלא יטריד, לאכול עם נופים נשקפים רק בלי הזבובים.

חברות טיולים של נקודת חן תדאג לטפל בכל הפרטים הקטנים כגדולים: לסידורי תחבורה, הסעדה, הפעלה והדרכת הטיולים, וכמובן מעל הכול נשתדל ליצור טיול חוויה וחוויה שהיא טיול.

באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות טיול בתחומים השונים:

הבנתם את תפיסת עולמנו, נראה לכם מעניין?! היכנסו לטייל בין דפי המידע וחפשו את הטיול שלכם. לא מצאתם את הטיול המתאים? רוצים משהוא אחר, צרו קשר ויחד נתכנן את הטיול המתאים ביותר לדרישותיכם.

לחץ כאן ליצירת קשר עם חברות טיולים

חברות טיולים – אודותינו
5 (100%) 23 votes

לא לפספס את הסרטון שלנו

נא להכיר: הצוות שלנו

"מצא עבודה שאתה אוהב, ולא תעבוד יום בחייך" קונפיציוס

ליאת גרין

מנהלת תיקי לקוחות

עובדת בחברת נקודת חן החל מדצמבר 2012, אחראית על הקשר עם הלקוחות משיחת הטלפון הראשונית, דרך תכנון ובניית הטיול וכלה במתן סיוע וגיבוי במהלך הטיולים. 

העבודה בחברה קטנה ומיוחדת כחברת נקודת חן מעניקה לי סיפוק רב וקשר בלתי אמצעי עם מגוון רחב של לקוחות. 

לשמוע מהלקוחות עד כמה ניהנו במהלך היום ולדעת כי היה לי חלק מרכזי ביצירת החוויה זה מאוד מרגש וממלא. 

ליאת גרין
4.5 (89.55%) 44 votes
יריב חן מורה דרך ומדריך תיירים

יריב חן

מנכ"ל מורה דרך

כל חיי הייתי מחובר אל הטבע, גדלתי בטבע, שיחקתי בטבע ולאחר שסיימתי קורס מורה דרך בשנת 2000 התחלתי לטייל למחייתי.

כיום אני ממשיך לטייל במרץ עם מטיילים מישראל והעולם כולו, מדריך בעיקר קבוצות קטנות מאוד באנגלית וספרדית.

במקביל הקמתי את חברת נקודת חן אשר מספקת שירותי תיירות וימי גיבוש וחבילות תוכן עבור קהל מגוון. 

 

יריב חן
4.8 (95.24%) 21 votes

רוני אופיר

שותפה בכירה

מבחינתי להיות חלק מחברת נקודת חן זו התגשמות חלום, לראות את החברה, גדלה ומתפתחת, את תגובות הלקוחות והמחמאות שמתקבלות פשוט עושה כיף על הלב. 

רוני אופיר
4.8 (96.47%) 17 votes
בין לקוחותינו