טיולים במסוקים
לעוף כמו ציפור ולצפות בנופים במהלך טיסה במסוק ולצפות בנופים המרהיבים שאפשר לראות רק מלמעלה

טיול עם מסוק ברחבי הארץ

נקודת חן מציעה לך דרך מאוד ייחודית לראות את הארץ- ממעוף הציפור. המסוק מאפשר לך להגיע כמעט לכל היעדים בישראל, טיסה של שעתיים מאפשרת לך לראות נופים ייחודיים אותם ניתן לראות מהאוויר בלבד.

חברת "נקודת חן" עובדת עם מספר חברות המחזיקות מסוקים ורמות פאר וגדלים שונים, החל מאפשרות לטיסה במסוק קטן ביותר הנושא 3 נוסעים ועד אפשרות של טיסה במסוק בשמי הארץ הגדול ביותר הנושא עד 7 נוסעים.

המסוקים ממוזגים והטייסים כמובן יוצאי חיל האוויר עם ניסיון אותו ניתן לרכוש רק בארץ.

טיסה במסוק בשמי הארץ ובמידת הצורך אנו מצרפים מורה דרך המומחה בהדרכה מהאוויר, אשר מכיר את הארץ על בורייה וישדרג כל טיסת מסוק עם החוויה וישלב הסברים מרתקים.

חשוב לדעת לפני טיסה במסוק

  • המחירים מחושבים בדולר אמריקאי ואינם כולל מע"מ.
  • המחירים הינם להמחשה בלבד. מחיר עבור כל טיסה יחושב בצורה פרטנית.
  • המחירים אינם כוללים מורה דרך מוסמך אשר עלותו 300$ עבור יום הדרכה.
  • המחירים אינם כוללים אגרות נחיתה במקומות מסוימים בארץ.
  • נחיתות לילה מחוץ לשדות תעופה מחייבות תוספת חוליית הנחתה וסיור מקדים.
  • תוספת מחיר בשבתות וחגים.
  • בטיסות ארוכות תיתכן תוספת עבור תדלוק.

 

מחירון טיסה במסוק בשמי הארץ

 לחץ כאן ליצירת קשר עבור מידע על טיול עם מסוק ברחבי הארץ

טיולים במסוקים
4.7 (94.64%) 56 votes

נמריא לאורך רצועת חוף הים בתל אביב, בת ים וראשון, נפנה מזרחה לעבר השפלה והרי יהודה, נסוב את העיר העתיקה של ירושלים ונצפה אף אל מדבר יהודה והרי מואב. אורך טיסת מסוק כשעה.

נטוס אל המקום הנמוך ביותר בעולם, נחלוף על פני ירושלים, מדבר יהודה וים המלח. ננחת למרגלות מצדה ונעלה ברכבל לסיור מודרך על ההר. אורך טיסה במסוק כשעתיים

טיסת מסוק מרהיבה אל צפונה של המדינה, חולפת על פני הגליל התחתון, הכנרת ורמת הגולן. נופים קסומים וטיסה חוויתית במיוחד. אורך טיסה במסוק בשמי הארץ כשעתיים בממוצע.

טיסה במסוק בשמי הארץ

ללא ספק, אחת החוויות המרשימות והבלתי נשכחות שעברתי בחיי הייתה טיסת המסוק הראשונה שלי באזרחות. אני מציין כי מדובר באזרחות היות ורבים בישראל חוו טיסות במסוקים צבאיים במהלך שירותם הצבאי, בניהם אנוכי, מספר פעמים.

בין טיסה אזרחית וטיסה צבאית אין דבר וחצי דבר! הטיסות הצבאיות היו סיוט. אתה עולה למסוק ענק ומטרטר ברעש נוראי, באמצע הלילה, לא רואה דבר מבעד לחלונות הקטנים, גמור מעייפות שבכלל לא מאפשרת לך להתרגש, עם ציוד כבד, אפוד ונשק.

נוחת אחרי 15 דקות בחור אחר,לעומת זאת בטיסה אזרחית הסיפור הוא אחר לגמרי, מדובר במסוקים משוכללים וחדישים, עם מערכת מיזוג, חלונות גדולים עם שדה ראיה רחב, הטיסות מתבצעות בעיקר ביום ומעל נופים מרהיבים ולא שטחי אימונים. הנוסעים מחוברים במערכת שמע משוכללת באמצעותה ניתן לשמוע הסברים אודות הנוף הנשקף מבעד לחלונות.
מאז טיסת המסוק הראשונה שלי, אני מכור! כל כך מכור שאפילו ארגנתי לעצמי להטיס מסוק לבד בטיסת התנסות. חוויה שלא מהעולם הזה….

התחושה המדהימה של הרמת הקולקטיב (הידית שמשמאל למושב), רעידה קלה של מאמץ של המסוק והינה פתאום, אתה מתנתק מהקרקע באיטיות ומתחיל להתרומם מעלה מעלה….הטיה קלה של מוט ההיגוי קדימה והינה אתה מזנק כמו בסרטים קדימה עם החרטום מוטה מטה, בשלב מסוים טסנו בריחוף מעל מצוק קו החוף, צפונית להרצליה כאשר כל הים נפרס מולך. לחיצה קלה על הדוושות והינה אתה מסתובב על צירך ימינה, לחיצה קלה שמאלה והינה סובב המסוק שמאלה במקומו. לחיצה בלתי רגישה על הדוושה גורמת למסוק להסתובב על צירו 360 מעלות- מדהים!

טיסת מסוק לא זאת בלבד שזמן ההגעה מתקצר בצורה משמעותית, במיוחד לאור הפקקים האין סופיים, אלא גם האפשרות לרחף מעל הקרקע בגובה נמוך גורמת לך לחוש את המהירות ויחד עם זאת להיות חלק ממה שקורה על הקרקע.

באחת מטיסות המסוק הראשונות שלי לאזור הכנרת נחשפתי אל פסגת ההנאה האפשרית של המסוק. למרות שאני מכיר את הארץ בצורה מצוינת וידעתי למה לצפות ומה עתיד להיות הנוף העומד להתגלות לעיניי בהמשך הטיסה, שום דבר לא יכול היה להכין אותי לזריקת האדרנלין שעמדה להגיע. לקראת ההגעה שלנו לאזור הכנרת, הטייס הנמיך טוס ממש לפני הר הארבל. בטיסה נמוכה שכזאת של כמה מטרים לא ניתן היה לראות את מה שמסתתר מעבר לארבל ובנוסף מאחר והמסוק קרוב לקרקע היושבים בו חשים את המהירות הגדולה ביתר העוצמה. אתה רואה את הפנים של המטיילים על ההר המנופנפים לשלום וכהרף עין, בלי הכנה מוקדמת אתה חוצה את מצוק הארבל, הטייס מטה את המסוק בצורה חדה שמאלה ובדיוק באותן שניות אתה מקבל את זריקת האדרנלין. צעקת "וואוווו" פורצת מגרונך ולאחר מכן חיוך שנדבק לפנים ולא ניתן להסרה עד לרקע הנחיתה.

ראה עוד: יום כיף לקבוצות , טיולי בר מצווה