הפלגות באוניות לימי גיבוש וכיף

הפלגות באניות לימי גיבוש וכיף

כל בעל חברה רוצה לפנק את העובדים שלו מידי פעם כאשר הפינוק הזה לא חשוב רק בשביל הרושם של החברה בפני העובדים אלא גם כדי לשפר את תפוקת העבודה וליצור חברויות והיכרות בקרב העובדים. ימי גיבוש לקבוצות יכולים להיות מועילים לכל חברה אך לעתים אפשר להשקיע קצת יותר ולעלות ברמה ולצאת אפילו להפלגה משותפת. הנה כמה דברים שחשוב לדעת סביב נושא זה.

הפלגות באוניות לימי גיבוש וכיף

למה הפלגה באוניות יכולה להתאים לעובדים?

הפלגה באונייה היא ללא ספק דבר שלא כל העובדים בחברה שלכם עשו. כולם יצאו לטיולים רגליים וכולם היו בחו"ל בטיולים בערים באירופה אך להפלגה סביר להניח שרוב התשובות לשאלה "האם היית" יהיו שליליות. זה לא שאנשים מפחדים מהים, וזה לא שהם לא אוהבים אוניות, אלא פשוט רוב האנשים לא חשבו מעולם לצאת לקרוז ולכן הרעיון הזה יכול להיות מעולה למי שמחפש פתרון מקורי. כמובן שיש מגוון רחב של יעדים ומגוון רחב של חברות שיכולות להציע לכם קרוזים נהדרים ומפוארים ברמה משתנה שיתנו לכם את מבוקשכם, וסקר השוק שתבצעו יהיה חשוב מאוד לבחירה מושלמת.

הפלגות לעובדים במגוון רחב של אפשרויות

  • הפלגות יכולות להיות מושלמות גם לחופשה בת כמה ימים ואפילו ליום אחד בודד. יש מגוון רחב של אפשרויות כאשר פרק הזמן שתרצו להשקיע בהפלגה יהיה אחד הפרמטרים המגבילים משמעותיים ביותר. אם אתם מעוניינים לצאת לכמה ימים ככל הנראה תצטרכו לצאת בסוף השבוע ולכן אם יש עובדים שומרי שבת הם לא יוכלו להיות חלק. בכל מקרה יש אפשרות גם לצאת לטיולים בישראל כאשר טיולים בישראל לרוב ייצאו מחיפה או מתל אביב.
  • טיולי שייט בקנריים יכולים להיות חוויה מושלמת לכל ציבור העובדים ביחד אך חשוב לבדוק מה הרמה של אותו קרוז לפני שאתם עולים עליו. תוכלו לבדוק זאת על ידי תמונות אך יחד עם זאת תצטרכו לבדוק מה כוללת החבילה, האם יש ארוחות צהריים או רק ארוחות בוקר, האם מדובר בהכל כלול וכן הלאה. חוויה כזו תהיה הרבה יותר חזקה מימי גיבוש לעובדים כאשר מדובר על שהות של כמה ימים ביחד והיכרות עם הצדדים האישיים שבדרך כלל לא רואים בעבודה.

חופשת סקי באירופה במחירים משתלמים

חופשת סקי באופן אוטומטי נתפשת כחופשה יקרה למדי ולכן בדרך כלל לא נחשוב עליה כעל רעיון טוב לעובדים בחברה, אך יש חופשות סקי זולות מאוד שגם מגיעות בחבילות מובנות כך שלמעשה אתם צריכים לשקול את האפשרות הזו. יכול להיות שהאפשרות הזו דווקא תישמע לכם כאפשרית מאוד ובטח אחרי שתשמעו את המחירים, כאשר יש מגוון רחב של אתרי סקי באירופה הקרובה, רק כמה שעות טיסה, כמו למשל באוסטריה, בבולגריה ובמקומות אחרים בהם אפשר להחליק וליהנות עם כל הצוות. כמובן שיש צורך לבחור את החופשות הללו בקפידה אך אם הן מתאימות, הרווחתם!

הפלגות באוניות לימי גיבוש וכיף
5 (100%) 1 vote