חופשת בסגנונות שונים בישראל לעובדים וקבוצות

חופשת בסגנונות שונים בישראל לעובדים וקבוצות

אם אתם רוצי לפנק את העובדים שלכם אתם צריכים לקחת אותם לחופשה. אמנם חופשה נשמעת לכם כמו פינוק יקר למדי אך הוא יכול להיות הרבה יותר משתלם ממה שנראה לכם ויש גם כמה אפשרויות מגוונות במיוחד שיכולות למצוא חן בעיניכם. הנה כמה מהמגוונות והמיוחדות ביותר שיש כדי שגם העובדים שלכם יוכלו ליהנות ולהתחבר למקום העבודה.

לעשות לעובדים כיף

לחופשה לעובדים יש מספר רב של יתרונות כאשר מעבר להוצאה הכספית של המפעל או של מקום העבודה, תמיד תוכלו לגבות השתתפות עצמית כלשהי מהעובדים שלכם. שימו לה שההשתתפות העצמית צריכה להיות במחיר הגיוני הרי בסופו של דבר מדובר על פינוק לעובדים שלכם, ולעתים יש חופשות שיהיו חינמיות לחלוטין. יש מקומות עבודה שבוחרים להעניק לעובדים ימי כיף או ימי גיבוש לעובדים ולא חופשות, ובכל מקרה היתרונות יהיו משמעותיים ורלוונטיים בכולם. כמובן שהרעיון הוא שלעובדים יהיה כיף אך חוץ מההנאה שלהם, ימי גיבוש לעובדים וחופשות יכולים להיות מועילים לעבודה.

ימי כיף לעובדים

ימי כיף שיגבשו את הצוות

ימי גיבוש לעובדים יכולים להיות רעיון מושלם כאשר יש חברות שיכולות לעזור לכם בארגון והן מציעות ימי גיבוש לחברות כאשר אלו יאורגנו מ-א' ועד ת'. בכל מקרה בין אם תבחרו בימי גיבוש לחברות או בימי גיבוש שאתם מתכננים, יש לכם מגוון רחב של אפשרויות. תוכלו לבחור לצאת ללייזר טאג ולהילחם זה בזה בקבוצות, כאשר הפעילות הזו תהיה ספורטיבית במידה המתאימה, תוכלו ללכת לבאולינג עם כל העובדים ולהתחלק לקבוצות או להיכנס לחדר בריחה ולנסות לצאת ביחד. גם יום כיף עם מאהל בים יכול להיות נחמד וכמובן שיש לבחור את הפעילות לפי כמות האנשים וסוג האוכלוסייה. 

גם ערב עם העובדים יכול להיות מהנה

ימי כיף לעובדים יכולים להיות מהנים ומועילים לחברה כאשר יש עוד רעיונות רבים כמו ימי טיול, קיאקים בירדן, סקי בזול וכן הלאה. עם זאת, אם אתם לא מוצאים זמן לארגן יום שלם תוכלו גם לארגן ערב של כיף בעל אש בבית של אחד העובדים כך שתכירו אותו ואת כולם בניחוח קצת יותר אישי, וכמובן יש אפשרות ללכת לבילוי לילי בחמישי בערב באותה וריאציה בדיוק כמו בימי כיף. כמובן שאפשר להשקיע קצת יותר ולקחת את העובדים לחופשה של כמה ימים וגם לזה יש לנו כמה המלצות עבורכם.

לצאת עם כל עובדים לקרוז

אם אתם מחפשים את הפינוק המושלם לעובדים שלכם, כזה שמצד אחד יהיה מקורי ומצד שני יתאים לכל העובדים, אתם יכולים להוציא אותם לקרוז. קרוז יכול להיות פינוק אמיתי ואחד כזה שככל הנראה חלק ניכר מהעובדים שלכם לא יצאו אליו. מדובר באחת החופשות הכי מהנות שיש כאשר גם הלוגיסטיקה כדי לצאת אליה לא מסובכת מידי כי לא צריך להוציא ויזה למדינה מסוימת ורוב החופשה אם לא כולה תהיה על ספינת התענוגות שתהיו עליה כל הצוות. בקרוז עצמו יש את כל מה שאתם צריכים, מסיבות, אלכוהול וכמובן אוכל מדהים ונוף משגע, וזו חוויה מעולה גם לאלו שלא אוהבים כל כך את הים.

חופשת בסגנונות שונים בישראל לעובדים וקבוצות
5 (100%) 1 vote