טיולים וסיורים עם מדריך טיולים בירושלים

טיולים בירושלים עם מדריך טיולים מקצועי

ירושלים, הכול כבר נכתב, הכול כבר סופר אך עדיין רב הנסתר על הגלוי בה.

היי, שמי יריב חן, אני מורה דרך מוסמך, מדריך טיולים בירושלים.

מזה 16 שנה שאני נמנה על מדריכי טיולים בירושלים ובכל טיול אני חושף טפח נוסף שהיה חבוי ונסתר עבורי במשך כל השנים הללו. פעמים רבות אני נשאל מה המקום או הטיול האהוב עלי ביותר מבין שלל הטיולים המאורגנים בארץ. התשובה שלי לשאלה זו, מידית וספונטנית שאין לי אתרים מועדפים או מקומות טיול מועדפים. הלקוחות / התיירים / המטיילים הם שהופכים את הטיול למיוחד וייחודי. האינטראקציה בין המדריך לבין מטייליו היא שיוצרת משהו ייחודי ומיוחד. במהלך 16 שנותיי כמדריך תיירים, אין ספק כי טיולים בירושלים תופסים נתח מכובד בעבודתי. חלק גדול מלקוחותיי אינם תיירים סטנדרטים אשר מגיעים על מנת לתור את הארץ, אלא מגיעים לפגישות עסקים.

לאנשי עסקים אלו לוח הפגישות עמוס מאוד, אך פעמים רבות אם ביוזמתם או ביוזמת מארחיהם הם ינצלו את ביקורם בארץ על מנת לארגן להם יום טיול או אפילו מספר שעות. טיול שכזה יכול להתבצע במספר דרכים; ישנם חברות טיולים מאורגנים בארץ אשר מוציאות מידיי יום באופן קבוע טיולים מאורגנים לירושלים. טיולים מהסוג הזה הינם טיולים אשר מאפשרים לתייר הבודד להכיר את האתרים החשובים בירושלים יחד עם תיירים רבים כמוהו.

טיולים בירושלים שלנו:

טיולים בירושלים
4.8 (95.56%) 9 votes

נחלאות או לא להיות....מסע אל מחוזות הילדות של ירושלים בין סמטאות השכונות הראשונות שמחוץ לחומות. סיור מומחז שחושף את הטעם של פעם.

עושים שוק במחנה יהודה? טיול קסום ואותנטי בשוק מחנה יהודה המורכב מפסיפס שלם של סוחרים, בסטות, אטליזים, גלריות ומסעדות במתחם אחד.

סיור ייחודי המוקדש לנשים המיוחדות של ירושלים, סיור בין משוררות לאומיות, נסיכות, קיסריות ורבניות.

סיור חובה לכל תייר שמגיע לישראל- הסיור הקלאסי בירושלים לכל הדתות. הסטוריה, ארכיולוגיה, תרבות וטעמים.

סיור יומי שמבקר באתרים החשובים וכן כולל ביקור ביד ושם.

בנוסף, מדריך בירושלים עבור חברות רבות אשר בוחרות להוציא את העובדים ליום כיף בירושלים שלו יתרונות רבים. ביום טיול שכזה ניתן לשלב גם: במקביל לאפשרות להצטרף לקבוצת תיירים (אשר אינם מכירים זה את זה) מהווה אפשרות לחברויות חדשות (קיימת האפשרות של טיול פרטי).
מדריך טיולים בירושלים לצד חברות טיולים מציעים שירותי מדריכי טיולים בירושלים בשפות שונות כך שהאורחים שלכם בין אם הם דוברי אנגלית, ספרדית, שוודית או אפילו סינית יוכלו לצאת לטיול בירושלים ולשמוע הדרכה מקצועית ומעניינת בשפת אמם.

יום כיף בירושלים הוא ללא ספק כיפי, מהנה, מאתגר, חוויתי וכולל מגוון אפשרויות רבות וכל זאת במרחק של שעה נסיעה ממרכז הארץ.

ראה גם: יום כיף לחברות ולעובדים

נכתב ע"י: יריב חן, מורה דרך מוסמך בעברית אנגלית וספרדית.

לחץ כאן ליצירת קשר עבור טיולים בירושלים