טיפים לארגון טיול לקבוצה קטנה בארץ

טיפים לארגון טיול לקבוצה קטנה בארץ

אם החלטתם לארגן יום גיבוש לצוות העובדים שלכם, תוכלו בהחלט לשלב בו גם טיול בארצנו היפה. קיימים המון מסלולים של טיולים, כמעט בכל אזור בארץ – החל מהדרום ועד לצפון. לכם רק נשאר לבחור את המסלול ולארגן כמו שצריך יום גיבוש לחברות. הארגון יהיה מכל הבחינות – מבחירת האטרקציות, מסלולי הטיול ועד האוכל וההסעה. במאמר זה, ננסה לסייע לכם לארגן את הטיול על הצד הטוב ביותר. מוכנים? המשיכו לקריאת הטיפים שלנו.

אופי הטיול

קודם כל החליטו על אופי הטיול – מה הכוונה? זה הזמן לחשוב אם יום הגיבוש יכלול טיול בדרגת קושי קלה, בינונית או קשה. בנוסף, יש גם להתחשב בסוגים נוספים של טיולים כמו, טיולי אקסטרים, טיולים שכוללים ביקור במוזיאון או במפעלי ייצור שונים או טיול שכולל אטרקציות (אם מדובר על סוג כזה של טיול, יש לדאוג מבעוד מועד לקניית כרטיסים לאטרקציות). אטרקציות יכולות להיות מגוונות החל ממשחקי פיינטבול, לייזר תאג, סדנאות בישול ועד רכיבה על סוסים במרכז או בצפון. הכל פתוח והכל נתון לבחירתכם.

גיל המשתתפים ואורך הטיול

התאימו את הטיול לגיל המשתתפים – יש להתחשב בגיל, כך שאם מדובר על אנשים מבוגרים ולא צעירים, יש להתאים את הטיול כך שגם הם יהנו ולא יסבלו או יתאמצו פיזית. אם מדובר על חבר'ה צעירים, אפשר בהחלט להתאים להם טיול קצת יותר מאתגר.

אורך הטיול – האם מדובר על טיול של מספר שעות שיהיה כחלק מיום הגיבוש? או שמדובר על טיול עם לינה? יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הללו ובמידה והטיול כולל גם לינה, יש להצטייד בהתאם עם ציוד קמפינג או לבדוק מחירים בבתי הארחה שונים.

הסעה ויעדים לטיול

חברת הסעות – בגלל שמדובר על טיול הכולל מספר משתתפים, יש לדאוג להסעה מאורגנת עם חברה מקצועית ואמינה בתחום. זאת תיקח אתכם בבטחה ליעדים השונים בהם תבקרו עם רכב הסעות ממוזג ומרווח.

מידע על היעדים שיהיו בטיול – נסו לקרוא כמה שיותר מידע על היעדים שאתם הולכים להיות בהם בטיול – זה כולל כמובן גם את האטרקציות וגם את מסלולי הטיול. מעבר לכך, בטיול שיהיה כחלק מיום הגיבוש, מומלץ גם שתוודאו שיש הסבר של מדריך טיולים מטעם המקום או שתוכלו לצרף מדריך טיולים משלכם. הוא יעשיר את הידיעות של המשתתפים בטיול וכך הטיול ובכלל המסלול שלו, יהפכו למעניינים יותר בקרב המשתתפים.

מזג אוויר, אוכל וציוד נדרש לקיום הטיול

מזג אוויר – אי אפשר בדיוק לדעת את מזג האוויר ביום הטיול. מה שכן, ניתן להסתמך על תחזיות צפויות. נסו לקבוע את הטיול בתקופת האביב. התקופה הנעימה ביותר לטיולים.

אוכל – תוכלו לשריין מקומות במסעדה הנמצאת באחד מהיעדים שלכם או שתוכלו לאכול בשטח ולהזמין חברת קייטרינג שתכין מטעמים בשריים או חלביים – על פי העדפתכם.

ציוד לטיול – בקשו מהעובדים להצטייד עם קרם הגנה, כובע, נעליים נוחות, מים, בגדים להחלפה, נעליים נוחות וכל דבר שהם חושבים שיטיב עימם. אתם כמארגנים צריכים גם לדאוג לכמות מספקת של מים וערכת עזרה ראשונה.

טיפים לארגון טיול לקבוצה קטנה בארץ
4.7 (93.33%) 3 votes