יום כיף לחברות ולעובדי חברה
ימי גיבוש וכיף לחברות ולעובדי חברה

יום כיף לחברות עם אטרקציות מדהימות

יום כיף לחברות ועובדי חברה אלה הם ימים בודדים בשנה שאנו למעשה משקיעים ומחזירים את האהבה לעובדי החברה שלנו, על מאמצים הרבים לקדם אותנו כבעלי חברה ומנהלי העובדים בחברה.

ימי גיבוש לחברות בשילוב טיולי טרקטורוניםשאלת השאלות היא כיצד להפוך את יום הגיבוש לחברה ולעובדים לחוויה כזאת שידברו עליה זמן רב אחרי הטיול המגבש, אך לעיטים מרוב מגוון האפשרויות זה עלול להיות מבלבל. כלקוח אנו רוצים להכניס אל יום גיבוש לחברות את הכול! להספיק סיור על חומות ירושלים, להגיע לכותל, בנוסף לבקר במוזיאון ישראל ולטייל עם טרקטורונים שזו חוויה בפני עצמה, גם טעימות בשוק מחנה יהודה ולקנח בארוחה במסעדה הכי טובה בעיר. זה ברור וזה מובן!

ימי כיף לחברות ולעובדי חברה המעוניינים להשיג את החוויה המושלמת ביותר, צריך לתת לאנשי המקצוע לתכנן לנו את היום כיף. כי יום כיף לחברות ולעובדים צריך להיות בעיקר כיף ולא מרדף אחר אתרים שונים או עמידה בלוח זמנים.

ימי כיף לחברות ובניית ימי גיבוש לחברות זה לא דבר פשוט, מדובר במלאכה מורכבת אשר דורשת היכרות עם השטח, האתרים, זמן השהות המומלץ באתרים, זמן הנסיעה מאתר לאתר ואיכות הספקים הנותנים שירותים.

מעל הכול אצלנו בחברת "נקודת חן" חשובה לנו האינטראקציה ומתן שירות ומענה ובניית ותכנית ומסלול עבור יום כיף לחברות בשילוב האתרים אותם אתם תרצו לבקר בהם וכמובן נציג מטעמנו שילווה ויוביל וכמובן ינחה את היום המרגש והמהנה לכם ולעובדים.

לחץ כאן ליצירת קשר עבור יום גיבוש לחברות 

יום כיף לחברות ונהנים מאטרקציות מעניינות

איך תדעו שהגעתם לחברת טיולים נכונה עבור ימי גיבוש לחברות

אצלנו בחברת "נקודת חן" חשוב ושמים דגש על הפרטים הגדולים ועד הכי קטנים על מנת להעניק לכם את החוויה לעובדים ולכם שתשאיר רושם חיובי לאורך זמן. חברת הטיולים שלנו מעניק השניים ואפילו שלוש הצעות של ימי כיף לחברות וזאת ע"פ קווים מנחים שיקבעו על ידיכם כגון: תקציב, אזור, אופי הקבוצה, מספר האנשים, הדברים החשובים לכם.

נקודה חשובה שלה אנו שמים דגש הוא קשר אישי עם נציג מחברת "נקודת חן" אשר זמין עבורכם במהלך תכנון ובניית יום הגיבוש וכן במהלכו.
במהלך טיול הגיבוש. וכמו כן ניתן לשלב מהלך יום הכיף שיתלווה אל הקבוצה נציג מטעם חברת הטיולים, במהלך יום הטיול שחשיבותו לאין ערוך.
נציג מטעם חברת הטיולים יכול לפתור בעיות שצצות וכן אחראי על תזמון הקבוצה באתרים השונים במהלך היום.

תפקיד מדריך טיולים במהלך יום כיף לחברה

תפקידו של מדריך הטיולים של חברת "נקודת חן" עבור יום כיף לחברה היא רחבה ומאתגרת במיוחד, שכוללת בתוכה עמידה בלוח הזמנים החשובה ביותר וזאת על מנת להיות מסוגלים ליהנות בכל מרכיבי יום הכיף. יחד עם זאת אין אנו רוצים שהקבוצה תרגיש במהלך היום לחץ, אי נוחות וצורך להביט שעון בכל רגע.

יום כיף לקבוצות לצד הים התיכון

זהו בדיוק תפקידו של מוביל ומדריך יום כיף לחברה מטעם חברת הטיולים של "נקודת חן", תפקידו להניע את הקבוצה מנקודה לנקודה ע"פ לוח הזמנים אולם במקביל לאפשר להם את ההנאה המרבית בנקודות שהזמן מאפשר זאת מבלי לתת לקבוצה תחושת אי נוחות קוצר זמן.

כמובן שחשוב לציין שמדריכי הטיולים שלנו הינם מדריכי טיולים מוסמכים ומורה דרך שיעניקו יום כיף לחברה עם ערך מוסף במהלך הנסיעה וידעו איך להסב את תשומת לבם לנקודות עניין לאורך הדרך.

בנוסף ישנה אפשרות להעביר נסיעה ארוכה ולעתים משעממת במשחקים תחרותיים, משעשעים ומהנים אשר הופכים נסיעה של שעתיים לקצרה שבעתיים.
ימי גיבוש לחברות עושים רק עם חברה שהיא מנוסה עם מורי דרך מנוסים לחוויה שתהיה ייחודית במינה. הליווי לפני במהלך ואחרי יום הגיבוש וכן גם ללב יש מקום…

אילו אפשרויות של ימי כיף לחברה נקודת חן מציע?

נקודת חן מציעה מגוון רחב המותאם אישית לפי דרישתכם לתכנון המסלול והגיבוש אותו תרצו להעניק לעובדים. ניתן לסייר בעיר ירושלים לעלות לצפון ולרדת לדרום. אצלנו בחברת נקודת חן תהנו עם מגוון אפשרויות וימי גיבוש לחברות מהרמה הגבוה ביותר עם מדריכים מקצועיים ומרתקים שינעימו את הפעילות המרתקת של החברה.

היכנסו לצפייה בטיולים שלנו

יום כיף לקבוצות עם קיאקים בנהר הירדן

יום כיף לחברות
4.8 (96.88%) 64 votes