טיולים בארץ למשפחות

כיצד לבחור מדריך טיולים בארץ למשפחות?

אם אתם אוהבים לטייל ושוחרי טבע מושבעים, אבל לא תמיד אתם יודעים לאן ואיזה מסלול מתאים, אם אתם אוהבים לשמוע סיפורי אגדות על כל שביל וצמח שגדל באמצע הדרך, מדריך טיולים בארץ שמומחה בהדרכת טיולים בארץ הוא האדם הנכון עבורכם. מדריך טיולים יפתח בפניכם עולם שלם של היסטוריה ויחשוף בפניכם מבחר של אנקדוטות וכך יעניק הרבה ערך מוסף לכל טיול שתרצו לצאת אליו.

מה אתם מחפשים במדריך טיולים בארץ?

לפני הכול רצוי שיהיה אדם שהוא מוכשר דיו בהדרכת טיולים ובעל ניסיון וידע נרחב כמדריך טיולים בישראל. זאת הרי הסיבה שאתם שוכרים את שירותיו, על מנת שילמד אתכם וירחיב לכם את האופקים בשעת טיול בטבע. חשוב לבדוק אם אכן עשה קורס מטעם משרד התיירות ויש לו את ההכשרה להיות מדריך תיירים. רצוי לבדוק את הזמן שהוא מדריך ולאילו מקומות הדריך בעבר, והאם זאת עבודתו הקבועה.

אפשרויות ליום טיול לאורחים מחו”ל

מדריך תיירים טוב ומנוסה צריך להכיר ולשלוף במהרה אופציות רבות של טיולים עבור תיירים שהגיעו מחו"ל. אחד המקומות השוקקים והבולטים שתיירים ממהרים להגיע, היא העיר ירושלים. חשוב אם כן שמדריך טיולים בירושלים יכיר את כל האתרים החשובים, נקודות חן טיולים ושבילים בירושלים. יכיר את ההיסטוריה של העיר וההיסטוריה של כל הדתות אליהם ירושלים משתייכת, וידע להוביל כל קבוצת תיירים לכנסיה או לכל אתר אחר שמתאים לאופייה ולהרכב הקבוצה.

מעבר לאטרקציות טיולים בירושלים לחץ כאן!

שירותי VIP לאורחים חשובים

לעתים מגיעים לארץ אורחים חשובים ומכובדים, שמצפים לערוך טיול בעיר הקודש, אליהם מצמידים מדריך טיולים בארץ באנגלית, שמומחיותו מדריך תיירים בירושלים והוא יודע לקחת את האורח לכל המקומות הכי אטרקטיביים עבורו. הוא יידע לשלב טיול ברובע היהודי, בבית לחם – יריחו. ידע גם לקחת אותו למסעדות הטובות כמו בשוק מחנה יהודה ועוד מקומות שינעימו לו את זמנו ויחשפו בפניו את העיר המיוחדת הזו.

אירועי בר מצווה בכותל- חוויה מעצימה

היום נהוג לערוך להרבה בנים שמגיעים למצוות את הבר מצווה בסביבת הכותל. לאחר מכן ניתן לשכור את שירותיהם של אחד ממדריכי התיירים בירושלים ולערוך סיור בירושלים לכל האורחים והמוזמנים. סיור שמרחיב את הידע ומעניק הרבה חיבור ועומק לעיר הבירה המורכבת הזו לצד חגיגות לרגל הגיל המיוחד.

לחץ כאן ליצירת קשר עבור מדריך טיולים בארץ למשפחות

טיולים בארץ למשפחות
4.9 (98.89%) 18 votes