מדריך טיולים דובר ספרדית

מדריך טיולים דובר ספרדית

רוצים לצאת לטיול ואתם דוברי ספרדית? אולי בכלל משפחתכם, שגרה במדינה אחרת והיא דוברת ספרדית מגיעה לביקור בארץ הקודש? יריב חן מדריך טיולים מעל 18 שנה ישמח להתלוות אליכם ליום חוויתי במיוחד ברחבי הארץ, להדריך אתכם בכל אתר או מקום בו תחליטו לבקר ולהנגיש לכם את הארץ בצורה המרתקת ביותר.

יריב חן בעל חברת הטיולים נקודת חן Israeli-Guide עם ניסיון רב שנים בהדרכת טיולים לתיירים, משפחות וטיולי גיבוש. מלבד המקומות היפים והמעניינים אליהם יוביל אתכם יריב, טיוליו מכילים הרבה הומור, סיפורים מרתקים ואנקדוטות מאתגרות שמעניקות ניחוח ייחודי לכל טיול. החברה של יריב מחזיקה מספר מדריכי טיולים מורי דרך בישראל, שמכירים כל שביל בארצנו, הטיולים מתנהלים בעברית ולרבות גם טיולים לדוברי השפה הספרדית, כשהכל באווירה נעימה וחיובית – איך לא כשהשפה הספרדית מתגלגלת על הלשון?

מדריך טיולים דובר ספרדית

כל טיול הוא חוויה

ידוע כי טיול איכותי הוא בסופו של יום טיול שלא שוכחים אותו לעולם. היום על מנת לגוון את הטיולים, חברות טיולים רבות וגם חברת נקודת חן משלבים מגוון של אלמנטים לאורך כל הטיול, כמו מוסיקה, טעמים, נופים וסיפורים תיאטרליים והיסטוריים. זאת על מנת להפוך כל טיול לחוויה רוחנית של ממש. לכן אין מצב שמשהו יצליח לא ליהנות מהטיול – הילדים, ההורים וגם סבא והסבתא עם מדריך טיולים בספרדית כמו יריב חן שיפתיע אותם בשפת האם שלהם.  

דרכו הייחודית של יריב חן

מפאת הניסיון הרב, מכיר יריב את החולשות ואת כל המצבים בהם יכולים להיות המטיילים עייפים או זקוקים למנוחה לאחר המסלול, הוא ידע תמיד מתי לעשות את ההפסקות הרצויות ולמצוא נקודות חן קסומות לרגיעה. הוא מומחה להעביר את כל המסר והיופי של כל אתר בו תבקרו בצורה חווייתית עבור כל אחד ואחת. חברת נקודת חן תעמוד בדרישות של כל חברה וארגון, ותהייה אחראית גם לכל מה שקשור להסעה, סידורי לינה, ומקומות לינה ומסעדות.  

באמצעות החברה של יריב חן תקבלו הנחות לאתרים השונים וטיפים למסעדות טובות ומבוקשות ביותר. חברות טיולים של נקודת חן בניהולו של יריב חן תדאג לסייע לכם בכל פרט ולדאוג לתפור לכם טיול משולם שכמעט לא תצטרכו לעשות דבר מלבד להביא את עצמכם.

עם יריב חן תוכלו לבקר בארץ במדבר המרגיע ובצפון הירוק ובמרכזה שלה ארץ ולחוות נופים שטרם ראיתם והכרתם בארצנו המיוחדת. הטיולים מיועדים לכולם, הן למשפחות והן לקבוצות למטרות גיבוש יום כיף וטיולי בר/בת מצווה.

מדריך טיולים דובר ספרדית
5 (100%) 15 votes