סוגי אטרקציות לבר ובת מצווה

סוגי אטרקציות לבר ובת מצווה

כדי לחגוג את בר או בת המצווה הכי טובות שיש צריך לחשוב על רעיונות מקוריים לאטרקציות. אטרקציות יש בכל בת ובר מצווה אך לעתים הן חוזרות על עצמן שוב ושוב ולכן סיפקנו לכם כמה רעיונות מקוריים שאולי לא חשבתם עליהם, ואולי יתאימו לאירוע הבר שלכם.

טיולים לבר מצווה

משפחות רבות מחליטות בבר או בבת המצווה של הילד או ה ילדה שלהם לצאת לחופשה בחו"ל. למעשה זה רעיון נפלא ויש סיכוי טוב שזו גם היה הפעם הראשונה שהילדים שלכם יהיו בחו"ל מה שיכול להיות מרגש מאוד עבורם. אמנם לא מדובר על אטרקציה לאירוע עצמו אך הוא יכול להיות הרבה יורת עוצמתי מכל אטרקציה אחרת באירוע וזה דבר שחשוב לקחת בחשבון. אולי טיסה לחו"ל עם כל המשפחה נשמעת לכם כמו עסק יקר אך למעשה יש יעדים זולים מאוד כך שרק נשאר לכם לעשו כמה בירורים ולסגור את כרטיסי הטיסה. גם טיולים ארץ יכולים להיות מושקעים ומהנים במיוחד.

שולחנות משחק לאירוע

אם אתם רוצים להוסיף הרבה עניין לאירוע בר או בת המצווה, אתם יכולים לשלב בהם שולחנות משחק. זוהי אטרקציה פופולרית לבר מצווה. גם אם נראה לכם שזה לא רעיון מקורי הרי הכול תלוי אלו שולחנות משחק תבחרו. יש מגוון רחב של שולחנות משחק עם כל מיני משחקים שונים וגם האיכות שלהם יכולה להיות שונה ולהפוך אותם למעניינים יותר.

מדובר על שולחנות משחק שקל מאוד לנייד, אינם דורשים הפעולה מסובכת מידי וכמובן אינם מסוכנים בשום צורה לבטיחות של המוזמנים. שולחנות פשוטים כמו סנוקר, כדורגל שולחן והוקי אוויר יכולים להתאים לכל אירוע ולא משנה באיזה מקום הוא נחגג.

קיר גרפיטי הוא הלהיט הבא

יכול להיות שיצא לכם לראות גרפיטי ברחוב על קיר גדול וחשבתם לעצמכם שמדובר בוונדליזם, אך בסופו של דבר אתם לא יודעים אם זהו גרפיטי שהוזמן מראש או שמא ונדליזם כמו שחשבתם בהתחלה. בכל מקרה אין ספק כי יצירות גרפיטי הן יצירות ייחודיות, מקוריות, צבעוניות ולא פחות ממדהימות ואפשר ליצור קיר גרפיטי כזה גם באירוע שלכם. המוזמנים באירוע יוכלו לרסס את הקיר בתורות כאשר יעמדו לרשותם מומחים בתחום שיסבירו להם כיצד לצייר בגרפיטי וכמובן הכל יהיה מפוקח ובטוח.

עמדות צילום משעשעות

אחרי שתשמעו על עמדות צילום בטח תחשבו ששוב מדובר בצלם מגנטים אך למעשה צלם מגנטים כבר הפך להיות עניין די בסיסי, ומעבר לשירות המהנה שהוא מעניק יש עוד צוותי צילום שיכולים להיות מגניבים ומקוריים. למשל, עמדת צילום עם מסך ירוק ורקע מתחלף כך שהמוזמנים יוכלו להצטלם ברקע של עליסה בארץ הפלאות או ברקע עם נוף מהמם. אפשר גם לבחור רקע לבן וסט בגדים מקצועי ולצלם תמונות מקצועות ממש כמו בוק של דוגמנים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

נכתב באדיבות: נקודת חן – טיולים בארץ

סוגי אטרקציות לבר ובת מצווה
אהבת? דרג אותנו!