טיול בישראל לחברות ופרטיים

איך לתכנן טיול בישראל לחברות ופרטיים

ישראל היא ללא ספק מדינה יפה ומעניינת שכיף לטייל בה. אם אתם רוצים לתכנן טיול לעובדי החברה שלכם או טיול פרטי למשפחה שתוכלו ליהנות ממנו בכל רגע ורגע, ניתן בהחלט לעשות את זה כאן בארץ בלי לנסוע רחוק לחו"ל.  

כל תכנון טיול שתעשו מוכרח להיות מותאם למסלול הטיול לפי צרכי הקבוצה, גילאי הקבוצה ואפיונה. גם לרמות מאמץ הפיסי ולעניין התרבותי שהיא מעניקה חשוב לתכנן בקפידה את הטיול על מנת שיהיה לכל אחד מהמטיילים בטיול את מלוא ההנאה והעניין להמשיך אותו ולא להפסיקו באמצע.

תקציב הטיול

דבר שחשוב לקחת בחשבון, הוא התקציב. התקציב מותאם לכמות הנפשות שתצא לטיול, תוכלו לחשב מראש את התקציב ולראות אם הוא מתאים לכם. לבדוק מה דורש כסף בטיול, המסלול? השינוע? הלינה? או האוכל והמדריכים ועוד.

מזג אוויר

בישראל ברוב ימות השנה מזג האוויר חמים ונעים לטיולים. אך ישנם חודשים שלא מומלץ לערוך טיולים כמו חודשי הקיץ בהם חם מאוד וטיולים שכרוכים במאמץ רב לא מומלצים כלל. גם בחורף יכולים להיות חודשים שמקשים על טיול בטבע כמו שיטפונות וקור עז. נצלו את חודשי המעבר לטיולים וגם ניתן לבדוק בשירות המטרולוגי את מצב מזג האוויר.

מעבר לאטרקציות ימי גיבוש לחץ כאן!

יעדים נכונים

חשוב לבחור היטב את היעדים ולתכנן אותם שלב אחרי שלב. מהיכן מתחילים ולאן ממשיכים עד לסיום של הטיול. אם מודבר בכמה ימים- אז מה עושים כל יום, איפה עושים אתנחתות ואיפה אוכלים ואיך מגוונים את הטיול כל הזמן על מנת שיהווה ענין: ים, הרים, יערות, שבילים ונחלים ועוד.

ימי גיבוש בארץ

ימי גיבוש בארץ הם למעשה מספר ימים או יום כיף לקבוצות גדולות, כמו כן, ימי גיבוש לחברות ימי גיבוש עובדים או ימי גיבוש לקבוצות תלמידים ועוד. גיבוש לעובדים הוא דבר חשוב, שכן הוא מעלה את המורל בקרב העובדים ומעניק להם הרבה רצון ומוטיבציה לעבוד טוב ולשפר הישגים. כמו כן, יום גיבוש לחברה מאפשר תקשורת חיובית וחברתית בין העובדים, שכן מדובר בימי כיף לקבוצות שכל מטרתן היא הנאה ופינוק. בתכנון של ימי גיבוש לחברה או בתכנון טיול גיבוש לקבוצות גדולות מוכרחים להילקח בחשבון הקריטריונים הנ"ל ולהתחשב בסוג העובדים ומה משותף לכולם וכך לרקום בתכנון מוקפד את הטיול האולטימטיבי שמתאים להם.

לחץ כאן ליצירת קשר עבור תכנן טיול בישראל לחברות ופרטיים

טיול בישראל לחברות ופרטיים
5 (100%) 12 votes