תל אביב

תל אביב

תל אביב-יפו, העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה במדינת ישראל והמטרופולין הגדול והמרכזי ביותר בישראל,  היא אחת מהערים המתויירות ביותר בישראל, כאשר מדי שנה פוקדים את העיר למעלה מ-1,000,000 תיירים מכל רחבי העולם.

תל אביב-יפו, שוכנת לחוף הים התיכון ובשטחה זורמים נחל הירקון ונחל איילון. העיר משתרעת על פני שטח כולל של 51,830 דונם ואוכלוסייתה מונה כ-450 אלף תושבים. המטרופולין של תל אביב ידוע כיום כמרכז הייטק ברמה הבינלאומית אשר זכה לכינוי "סיליקון ואדי". מרכז ההייטק של תל אביב מדורג במקום השני בחשיבותו בעולם לאחר עמק הסיליקון האמריקאי.

יום גיבוש לעובדים בתל אביב

טיולים לקבוצות בתל אביב

תל אביב הידועה גם בשם "העיר העברית הראשונה" מהווה מוקד משיכה תיירותי לאורך כל ימות השנה, כאשר יותר ויותר ישראלים בוחרים בתל אביב כאחד מיעדי תיירות הפנים המועדפים עליהם ביותר בישראל. ההיצע הרב-גוני של תל אביב בכל תחומי החיים, הופך אותה לאחת מהערים המסקרנות והמעניינות ביותר לקיומם של טיולים לקבוצות ברחבי העיר, החל מביקור בסמטאות יפו וסיור בשכונת נווה צדק, דרך סיור בשווקים התוססים של תל אביב כגון כרם התימנים ושוק הכרמל ועוד לסיור בשכונות שונות ברחבי דרום תל אביב וצפון תל אביב כאחד.

רצועת החוף של תל אביב-יפו, הינה באורך של כ-14 קילומטרים והיא מהווה מרכיב מרכזי בביסוסה של העיר כאחת מערי החוף המתויירות ביותר ישראל. בשנת 2010 דורגה תל אביב במקום ה-9 במצעד ערי החוף העולמיות מטעם המגזין הבינלאומי נשיונאל ג'אוגרפיק.

הים התיכון

תל אביב – בירת התרבות והאמנות של ישראל

מיום היווסדה תל אביב נחשבת למוקד תרבותי בו פעלו אמנים ויוצרים מכל תחומי האמנות השונים. בשטח העיר פועלים כיום מספר גדול של מוסדות אמנות ותרבות שונים שמהמרכזים שביניהם כוללים את משכן בית האופרה הישראלית, מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון ארץ ישראל והתיאטראות המובילים ביותר של ישראל, לרבות, הבימה, הקאמרי, בית ליסין ועוד.

טיולים בתל אביב

טיולים ברחבי תל אביב מוצעים לכם כיום במסגרות שונות, כאשר כל מסגרת תיירותיות המאפשרת לכם ליהנות מטיולים מודרכים בתל אביב, עוסקת בתחום אחר בתחומי החיים המאפיינים את העיר ללא הפסקה, לרבות, טיולים מודרכים ברחובות תל אביב, טיולים מודרכים בעקבות המוזיאונים בעיר, טיולים מודרכים בעקבות השווקים התוססים של העיר, טיולי אוכל ברחבי תל אביב, טיולים מודרכים בעקבות המבנים האדריכליים המרהיבים של העיר  ועוד מגוון רחב של טיולים בתחומי חיים שונים ברחבי העיר הגדולה.

שופינג ללא הפסקה

חלק גדול מהרחובות הראשיים בתל אביב הינם בעלי חזית מסחרית וזאת בנוסף למרכזי הקניות והקניונים המובילים של העיר כגון: דיזנגוף סנטר, קניות רמת אביב, גן העיר, וכמובן, קניון עזריאלי הממוקם במגדלי עזריאלי. מוקדי המסחר הרבים והמגוונים של תל אביב, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע גדול של בתי עסק בכל תחום.

העיר הלבנה

האדריכלות הייחודית של רבים מהמבנים העתיקים בתל אביב, הובילו לכך שבשנת 2003 הכריז ארגון אונסק"ו על "העיר הלבנה" כאתר מורשת עולמית. בין השנים 1931 ל-1956 נבנו ברחבי תל אביב כ-4000 מבנים בסגנון הבאוהאוס. מבנים אלו מתאפיינים בין היתר במרפסות עגולות, חלונות ארוכים וצרים והם משלבים בתוכם משחקי צורות גיאומטריות בסיסיות. מבנים אלו שבחלקם הגדול זכו לעבודות שימור מבנים לאורך השנים מהווים כיום את "העיר הלבנה" שגם בעקבותיה תוכלו למצוא מגוון רחב של סיורים מודרכים בתל אביב.

לסיכום, כאחת מהערים המובילות ביותר בכל תחומי החיים, תל אביב –יפו, מספקת למבקרים בה מגוון רחב של אפשרויות בילוי ופנאי.

ראה גם: יום כיף לקבוצות | יום כיף לחברות

תל אביב
4.5 (90%) 2 votes