סיורי סגווי ברחבי ירושלים

הצטרפו ליום כיף מושלם המשלב סיור סגווי ברחבי ירושלים, נופים מדהימים, הדרכות מרתקות והמופעים האור קוליים הכי מיוחדים בעיר.

 

סיור סגווי ומרכז מורשת מנחם בגין

אחד הסיורים הבולטים בתחום הסגווי הוא הסיור של ימין משה משכנות שאננים והעיר העתיקה שיוצא ממתחם התחנה הראשונה. סיור זה עובר בנקודות ההיסטוריות של ירושלים ובנופים הנוסטלגיים של העיר. בסיור זה עוברים בין היתר במתחם התחנה ובמלון המלך דוד, שני אתרים אלו קשורים בקשר אדוק עם ראש ממשלתה השישי של מדינת ישראל-מנחם בגין. התכנים הדומים והקרבה הגיאוגרפית הניבו שת"פ מקסים בינינו לבין מרכז מורשת בגין. לאחר הרחיפה בסגווי ברחובות ירושלים וסביב חומות העיר העתיקה ניכנס לסיור בלתי נשכח באחד המוזיאונים המיוחדים בארץ. במרכז בגין  נחווה מסע אורקולי חווייתי המתאר את קורות חייו ואת דמותו של בגין, וזאת באמצעות סרטים, פרטי מקור, תאורה דרמטית ופס קול עוטף.שילוב מושלם של הנאה ותוכן ציוני מרתק!  

סיור סגווי והחיזיון האור קולי שבמגדל דוד
שילוב של שתי האטרקציות המובילות בעיר הוא חוויה שאין דומה לה. נפתח את הסיור בחווית הריחוף שמשגעת את ירושלים באיזורים המערביים של ירושלים נמשיך בעלייה לשדרות ממילא ונחנה בחניית ביניים למרגלות מגדל דוד. שם, כשחומות המצודה משמשות כתפאורה למופע מדהים נחווה חגיגה של צלילים ומראות שמגוללים את סיפורה של ירושלים. אבני העיר העתיקה נמוגים לתוך הדמוית והתמונות שמוקרנות ועוטפות את הצופה בחוויה רב חושית! המופע היוצא דופן מתקיים בסיוע של משרד התיירות, עיריית ירושלים, החברה הממשלתית לתיירות והקרן לירושלים. 

השילוב המנצח- שילוב של סגווי ואוכל זה תמיד מוגדר כשילוב המנצח! ניתן לשלב את סיור הסגווי בשבילים הירוקים של המסלול הפנורמי בארמון הנציב או מסלול סגווי בעיר העתיקה עם סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה. במרקט הירושלמי נצא למסע חושים אל תוך הבאסטות של שוק מחנה יהודה ושכונת נחלאות.  מדריך מיוחד, חיי ונושם את העיר ומחובר להוויה הירושלמית בהיכרות עם האנשים, המקומות, הטעמים, המראות והריחות. 

סיור סגווי וסיור קולינרי במחנה יהודה

במהלך הסיור נבקר ונטעם ממיטב המסעדות, דוכנים וחנויות ממגוון עדות ישראל. הפעילות מתוזמנת עם בעלי המסעדות, כשמגיעים למקום מיד מגישים לנו את האוכל מבלי לחכות.
תפגשו דמויות ותיקות מהווי השוק , הסיור מלווה בהרבה הומור וצחוק. הסיפורים מהעבר וההווה הם שילוב של ידע נרחב עם הרבה חוש הומור ואהבה. סיור בשוק מחנה יהודה זו חוויה מיוחדת לאנשים שאוהבים לטייל, אוהבים ריחות וטעמים, סיפורים פיקנטים וחוש הומור.    


מוזמנים לעלות לירושלים ולחוות את העיר באופן חדש ומרענן, נתראה בקרוב!!! 

 

 

סיורי סגווי ברחבי ירושלים
אהבת? דרג אותנו!