טיולים יומיים בארץ

סיור במרכז המבקרים החדש לאנרגיה נקיה, ביקור במחצבה, תצפיות, מים וסיפורים מרתקים

08:00 יציאה 09:00 ביקור ב"גוונים" קפה גלריה המושך מבקרים מכל הארץ, הפועל במסגרת "עמותת גוונים" כמיזם עסקי חברתי לאוכלוסייה תשושת נפש. כל הכנסות המקום מיועדות

הטיול כולל: ביקור בבית אתיופי וסיפורים מיוחדים מפי אשה אתיופית על העדה טיול מקסים מודרך בעכו עם זמן חופשי

אופי היום: את היום נתחיל בכיבוד בוקר על גדות הירדן. לאחר הסבר נצא  לשיט בסירות על הירדן הדרומי מפינת חמד אחת לשנייה. לאחר השיט תוגש

על מחירי המלונות ואפשרויות הלינה היקרים נאמרו ונכתבו לא מעט מילים, אך העם הנבחר לא ירשה למחירים המאמירים למנוע מעצמו טיולים בארצנו היפה. וכך, בסיוע העובדה שלמרבית חלקי הארץ ניתן להגיע בזמן של שעות ספורות לכל היותר, נולד לו קונספט נפלא של טיולים יומיים. אז אם גם אתם רוצים להתאהב מחדש בארץ ישראל, מבלי לשבור תכניות חיסכון, הישארו וגלו גם אתם את קסם טיולי היום.

 טיולים יומיים – מאורגן או עצמאי?

שאלת אופן הטיול עולה אצל רבים לפני כל חופשה, בארץ ובעולם. האם לעשות זאת באופן עצמאי או להעדיף טיול מאורגן? ובכן, כאשר מדובר על טיולים יומיים בארץ, בעינינו התשובה די ברורה. בשל קוצר הזמן והיעדר האפשרות לעשות טעויות הנובעות מחוסר היכרות וידע, ועדיין ליהנות מהמקום, טיולים מאורגנים חד יומיים בארץ הם, בלי ספק, האופציה המועדפת. בנוסף, ועם כל הכבוד לאתרי המידע השונים, אין כמו הדרכה מקצועית ומהימנה כדי להכיר באמת את האתר ואת ההיסטוריה שמאחוריו. בשורה התחתונה, טיולים יומיים בישראל מומלצים באמצעות חברה מאורגנת.

טיולים יומיים ב"נקודת חן" – רק מעלות ויתרונות

ואם כבר בחברה מאורגנת עסקינן, תכירו את "נקודת חן" – השמנה והסלתה של תחום הטיולים היומיים בישראל. חברה מנוסה, מקצועית ומאורגנת, שבה כל טיול יומי סופג את החוויה מהמקום מהרגע הראשון ועד לפרידה בסיום (עד לטיול הבא), עם מדריכים מקצועיים וחביבים, צוות לוגיסיטי מנוסה ומיומן ומנהלים קשובים ואנושיים. הבחירה ב"נקודת חן" היא הבחירה בטוב יותר.

הטיולים היומיים של החברה מצטיינים בהדרכה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ניתן למצוא טיולים מאזור הגולן והגליל בצפון, דרך העמקים והכרמל, גוש דן והשפלה, ועד הנגב והערבה. הטיולים מבוטחים במאת האחוזים, מאורגנים ללא דופי מכל הבחינות (נסיעות, ארוחות, זמנים וכדומה) ומציעים מחירים תחרותיים ושווים לכל כיס. מחפשים טיולים חד יומיים בארץ ? אפשר להפסיק לחפש. מצאתם.

טיולים יומיים – למה זה כדאי?

נפתח את רשימת היתרונות הארוכה באחד ההיבטים שמעניינים את כל עם ישראל: ההיבט הכלכלי. טיולים יומיים ידרשו מכם השקעה כספית סבירה לחלוטין (בין 100-250 ₪ ), כך שאם תכננתם סוף שבוע במלון זה או אחר, קחו בחשבון שעם אותו התקציב אתם יכולים לצאת לארבעה או חמישה טיולים ואף יכול להישאר לכם עודף לביזבוזים.

יתרונות נוספים: לא מבזבזים את הזמן (שכן, בטיול יומי כל דקה צריכה להיות מנוצלת בחוכמה). מטיילים ונהנים מהרגע הראשון עד האחרון, בלי מריחת זמן; טיולים בקבוצות קטנות המספקים הנאה גדולה לכל המשתתפים; אפשרות להכיר מספר אזורים בארץ בשבוע אחד (למשל בחול המועד פסח), ומה יותר טוב מלישון בסוף היום במיטה החמה שלכם ולהתקלח במקלחת המפנקת שלכם?

מעוניינים בטיולי בוטיק יומיים? פנו אל המומחים של חברת 'נקודת חן' והתחילו ליהנות.  

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום השאירו פרטים ונצא לדרך

ראה גם: ימי כיף לקבוצות